Může to jít jednoduše

Kampaň mezi oběma koly bude ze strany Andreje Babiše velmi útočná a emocionální, potřebuje totiž přetáhnout určitou část voličů nepostupujících demokratických kandidátů a ještě navíc další část těchto voličů od samotné volby odradit.

To by samo o sobě nevadilo, ale protože jde o Andreje Babiše (podporovaného Milošem Zemanem a jeho klikou, ruskými kolaboranty a dezinfosystémem), je tato útočnost uměle a cíleně stupňována lhaním a dezinformacemi.

Vyvracení takových lží je obvykle mnohem pracnější a vyžaduje obvykle určitý řemeslný um.

Mimo jiné síla protiargumentu musí být v jednoduchosti sdělení.

Zdá se, že se to podpora Petra Pavla zhostila hned v úvodu dobře.

Tady vidíte několik příkladů vyvracení lží či dezinformací Andreje Babiše. Vyvrácení jednoduchou linkou, podepřené emoční grafikou. Autorem je Jiří Bareš. Myslím, že podobných aktivit uvidíme ještě hodně. Je to mnohem lepší, než dřívější klopotné vysvětlování lží Miloše Zemana, ať už v souboji s Karlem Schwanzernbergem, či Jiřím Drahošem.

Tady bych připojil malpou vsuvku: Babiš to asi původně myslel jinak, ale zvoral to. Chtěl nejspíš říci, že PP obhajoval invazi ve svém životopisu ze sklonku komunistické éry, ale řekl, že Pavel okupanty vítal v roce 1968. To mu bylo necelých sedm let.. Ale ať si Babiš svoji vlastní chybu vyžere, když už útočím, musím mluvit srozumitelně.

Jako už obvykle zdůrazňuju, že to, jak tyto obrázky zarezonují a kolik lidí je uvidí, záleží i na vás, na těch kteří je čtete nyní a kteří je pak budete sdílet dále na své profily, stránky a do svých skupin na sociálních sítí.

Ano, je to přesně tak. Jestli někdo rozumí tomu, co se nyní v Ukrajině děje a může se zapojit do společného západního řešení konfliktu, je to z těchto dvou uchazečů Petr Pavel.

Jsme teprve na začátku oněch dvou týdnů a sprostota a lži už se valí veřejným prostorem. Za sebe už si hodně přeju, aby Češi dávali politikům, kteří tyto zbraně v souboji o naše hlasy používají, čím dál méně šancí. Tím spíš, když jim jde jen o sebe a jejich privátní prospěch.

Výměna Zeman – Pavel na postu prezidenta, by mohla být jedním z takových kroků.

Česko si už skutečně zaslouží změnu výkonu politiky. My všichni si ji zasloužíme.

Více k tomuto i TADY.

A Babiš to sám dobře ví.

VIz ZDE.

Andrej Babiš versus Petr Pavel. Jeden z nich se stane prezidentem naší země.

Rozhodneme my.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh