Teze ruské dezinformační propagandy

Druhý díl základů rozpoznávání ruské dezinformační propagandy z dílny novináře SME. sk Jakuba Fila.

V zásadě to bude náš (společenský) problém číslo jedna v následujících měsících.

Dezinformační proud bude výrazně zesílen a vláda, ač má v plánu s ruskou dezinfomašinerií bojovat, bude nejspíš v lepším případě vždy o krok pozadu.

Je to hlavně na každém z nás.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ano, Rusko se v obavě, že jej NATO obklíčí vydalo samo vstříc k jeho hranicím …

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Přičemž to nakonec ovšem budeme my, kdo bude nutit Ukrajinu, aby se v rámci vyjednávání s Ruskem, vzdala části svého území. Krym a minimálně okupovaná území z roku 2014 už nikdo Putina vrátit nedonutí…

Obrázek

… a obětoval agresorovi malou bezvýznamnou zemi … Dnes sice doufáme, že sankce Rusy skolí, avšak všichni víme, že pokud se tak stane, bude to dávno po tom, co už bude na bojištích Ukrajiny rozhodnuto…

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh