Dialektika lží

V Česku žijící insider s ukrajinskými kořeny Nikola Repin zveřejnil několik ukázek, jak se měnil ruský narativ směrem k Ukrajině v čase.

Prostě, jak různí představitele RF lhali, či jaké má Rusko plány s dobytou Ukrajínou

Toto video dávám zvlášť. Uslyšíte, že v Rusku uvažují prakticky v intencích nacistického Německa.

🏇 Tato videa by měl vidět v Česku každý. Nenechávají pochybnosti. Poslední odkaz, v němž Putin nakonec přiznává, že celý útok na východ Ukrajiny v roce 2014 byl v režii ruské armády ukazuje mj. prstem i na naši pátou kolonu ruských kolaborantů.

Ti, zaplavovali diskuze pod články i sociální sítě „důkazy“ o tom, jak je nemožné, aby na východě Ukrajiny operovala ruská armáda.

Dokonce tu vlastizrádci měli svého mluvčího, viz obrázky …

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh