Euro challenge

Toto video sdílím proto:

  1. Abyste měli vizuální vjem, o tom, co znamená, když se řekne, že Ukrajinci nasazují životy za naše bezpečí. Vím, že mnozí to vědí, ale je nutné to připomínat, to není hra, kde se dá dát unlike, nebo sociálně sítově rozhořčovat nad podobnými záběry. Kotátka jindy.
  2. Je to důležité i proto, co se v textu u videa píše. Evropa (celý západ) musí od základu změnit nasazení. S tím, co Ukrajině+ dáváme, se můžou úspěšně bránit. Ale stejně jen nějaký čas. Ostatně velitelé už vyzývají Zelenského, ať oznámí širší rámec mobilizace.
  3. Jediný, kdo může Ukrajině pomáhat tak, aby vyhrála, jsme my sami. Ale zatím to neděláme.

➡️ „Levné bezpilotní letouny kamikadze zabíjejí každým dnem více a více vojáků.
Rusko zahájilo masovou výrobu a masové používání ozbrojených bezpilotních letounů FPV (původně z Číny). A téměř neexistuje způsob, jak se proti nim bránit.“

„Ukrajina potřebuje A) obranné high-tech prostředky na obranu proti tomuto druhu zbraní a B) stabilní západní dodávky kamikadze dronů sama. Ne stovky, ale desítky tisíc. Zatím většina FPV dronů na Ukrajině pochází ze soukromých darů, nikoli z mezistátní vojenské podpory.“

Pokud sledujete ruské military kanály, vidíte tam podobné záběry denně.

Ukrajina krvácí.

Úvodní obrázek: rohožku lze zakoupit ZDE.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh