SPD – vždy spolehlivě na straně nepřítele

(screen Adam Piechowicz)

Než začala totální válka Ruska proti Ukrajině, Tomio Okamura, který v podstatě SPD vlastní (pomiňme teď zákulisní kmotry jako Bárta či Hrdlička) vlastní, velmi často dával okatě najevo svou přítulnost k ruskému diktátorovi Putinovi a jeho hodnoty preferoval před hodnotami našimi, tedy hodnotami, na nichž stojí západní společenství.

A není divu, sám Okamura i celá SPD se dlouhodobě projevuje jako pátá kolona Putinova Ruska a cíleně se řadí evropské kremelské internacionály, ačkoli pro její bezvýznamnost jí Rusko (oficiálně) zatím vůbec nevěnovalo pozornost (na rozdíl od francouzské RN a německé AfD, s nimiž čile spolupracuje a dokonce je i řídí v protiukrajinských aktivitách).

Mimochodem, než si mě Okamura na facebooku zablokoval, při vyhledávání hesla na jeho profilu „Vladimír Putin“ na mě vyskočily desítky odkazů s pozitivní konotací a chválením tohoto diktátora.

Níže přiložená mozaika je z dílky Deník N.

Nejnověji i podle soudu fašistická SPD tlačí do společnosti ruský narativ, že Ukrajincům nemáme pomáhat a máme je poslat zpět domů.

Příspěvek, v němž se mimo jiné píše i o tom, že je pro ČR hrozbou, pokud by Ukrajinci v ČR získávali dlouhodobý pobyt, či případně občanství, zveřejnil sám Tomio Okamura, jehož část rodiny má za sebou právě tuto cestu.

Osobně velmi pochybuji, že některý z Ukrajinců bude pro naši zemi tak „přínosný“, aby tu založil parlamentní fašistické hnutí. …

Myslím,, že bude velmi vhodné si na několika obrázcích posledních dnů ukázat, proč jsou SPD a Tomio Okamura lháři a hlásné trouby Kremlu a proč se tedy zatím ukrajinští váleční uprchlíci domů vrátit nemohou.

A jestli pan Okamura a jeho spolustraníci tam moc chtějí, aby nastal stav, kdy je jejich návrat možný, měli by především intervenovat v jejich tolik obdivovaném Kremlu.

Až je ovšem bude brát na vědomí …

🏇 Nenechávejme páté koloně Ruska veřejný prostor zadarmo, vždyť to je bojiště informační války, kde se spolurozhodují výsledky každých voleb a tedy i výhled do budoucnosti České republiky 💪

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh