Denacifikace a osvobození Ukrajiny Ruskem v reálu

Do zítra je dokument „20 dní v Mariupolu“ přístupný na iVyslání ČT.

Malá ukázka z něj níže. Otevírání očí těm, kteří mají za to, že Rusko je prostě jen jednou stranou „konfliktu“, který se nás nemůže dotknout.

Jen připomínám, že Mariupol a jeho obyvatelé je (byl) právě enklávou rusky mluvících Ukrajinců, tedy tyto lidi, které Rusové ve filmu i ve skutečnosti vyhlazují, údajně přišli na Ukrajinu osvobodit od ukrajinského útlaku.

Akorát, že vůbec …

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh