Jak se anektuje území, které nemáš a nikdy mít nebudeš

Soubor vybraných příspěvků oslav ruské anexe Luhanské, Donbaské, Chersonské a Záporožské oblasti. Situace je unikátní a zároveň ukazuje směšnou křečovitost ruského režimu, do níž se postupně propadá.

Putinova vláda, nejen že tyto oblasti kompletně neovládá, dokonce je nikdy kompletně neovládala a co víc, momentálně svá okupovaná území v těchto lokalitách ztrácí a ta jsou postupně osvobozována Ukrajinskou armádou.

Logiku nehledejme, je to součást Putinova tance smrti, aby ještě pokud možno co nejvíce oddálil svůj konec.

Začínáme souborem Putinových výroků, kdy každé svoje vyhlášení ve videu později popře. Nevím, jak bych to shrnul, ale je vidět, že se mu prostě nedaří 🙂

Nejprve, jak to celé začíná …

… a takhle to v Rusku vždy skončí. Je to jen organizované divadlo

Autobusy, kterými byly „spontánně slavící“ přiváženi na Rudé náměstí ještě tady na záběrech z dronu

A tady už car mluví k lidu

Putinjugend oslavující anexi, v akci. Možná mají různé názory, ale to měla jistě část Němců taky. Odpovědnost za podporu nazi režimu z nich nikdo sejmout nemůže

… a zatímco Moskva slaví …

… a slaví …

… a taky vyhrožuje …

… Ukrajinští vztyčují národní vlajku u vjezdu do osvobozovaného města Lyman

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh