Politika Andreje Babiše v kostce

Jeden velmi názorný příklad, jak vypadá v reálu politika Andreje Babiše, člověka, jehož politická divize ANO momentálně výrazně vede ve voličských preferencích a který má ambice vést po příštích volbách (opět) naši zemi.

Andrej Babiš ve videe:

„Vážení přátelé, napište mi, co si myslíte o těchto připevněných víčkách. Já jsem se už několikrát polil, tak nevím, jestli je to jen můj problém, ale tohle vymysleli ti koumáci v Evropské unii, kteří nám stále něco nařizují. Podle mě je potřeba najít jiný způsob šetření s plasty, než tuhle pitomost.“

Andrej Babiš

A. Víčka jsou opravdu k vzteku, ale je tohle, co chcete od politika, v době války, vysoké inflace, chybějících lékařů, bytů a středních škol? Nebo je to jenom vata pro ty, kteří se nechají lehce nachytat? Vata, která má zakrýt, že si s těmi opravdovými problémy buď neví rady, nebo ho dokonce nezajímají?

B. A teď to hlavní: konfrontace Babišových plků a hejtů na EU, s realitou.

Kdyby někoho zajímalo, kdo jsou ti „koumáci v Evropské unii“, kteří Česku „nařídili“ tuhle „pitomost“, tak jde o směrnici 2019/904, kterou si odhlasovaly EP i státy EU.

✅ Česko bylo PRO

🤡 Premiérem byl * drum roll * Andrej Babiš

Záznam hlasování: ZDE. Pro musel tedy hlasovat některý z ministrů vlády Andreje Babiše

Na tento líbezný detail upozornil Viktor Daněk, který byl v té době zpravodajem ČRo v Bruselu 👍

A stejně tak PRO hlasovali jeho zaměstnanci z ANO, při schvalování v naší Poslanecké sněmovně.

No a to je asi v kostce všechno, co potřebujete vědět o panu Babišovi, jeho straně a tomu, jakým způsobem v politice pracuje.

No, neber to …

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh