Rovina paní Jany

Ve zkratce jaké politické síly podporuji Andreje Babiše v jeho snažení stát se českým prezidentem.

  • jeho zaměstnanci v politice, sdružení v divizi ANO (až na výjimky všichni)
  • Komunisti, o jejichž podporu si Babiš neveřejně požádal a oni to cíleně proflákli
  • SPD, nepřímo, ovšem Jaroslav Foldyna byl novináři zachycen, jak vychází v den voleb z Babišova domu
  • Hrad, tedy především trio Zeman , Nejedlý Mynář
  • všechna uskupení ruských kolaborantů v ČR, u těch významnějších ji byl Babiš vyprošovat osobně
  • kompletně všechny proruské a dezinformační weby a stránky na sociálních sítích
Babiš s jedním z nejvýznamnějších komunistů stalinistou Josefem Skálou, v jeho podcastu. Babiš říká, že s ním nemluvil 🙂

Tohle mocenské centrum by ovlivňovalo zemi v době několika krizí najednou (inflace, energie, válka a možná ještě Covid) s vyhlídkou k tomu, že samo sobě dopomůže ve vítězství v příštích parlamentních volbách.

A o tom, že by na vítězství šanci měli, nelze pochybovat. Vždyť v minulých volbách se zrodila většina v současné sněmovně pro demokratické strany jen díky nezvykle vysokému počtu propadlých hlasů.

Andrej Babiš u ruského kolaboranta Petra Štěpánka z Trikolóry. Ten, jak už to tak bývá, na Babiše dříve nadával kudy chodil.
Původní Štěpánek. Nyní už v řadě se všemi ostatními z páté kolony Ruska v ČR.

Nekorumpovatelná a rovná Jana Zwyrtek Hamplová

Bez úvodu rovnou k věci:

Jana Zwyrtek Hamplová, rok 2019 pro dezinformační a prokremelské Parlamentní listy:

Generál Petr Pavel by státní vyznamenání dostat nepochybně měl. Nejen za své působení v armádě, ale hlavně za své postoje. Včetně toho, že se nikdy neskláněl před politiky, a říkal si své. Včetně názorů na migraci. Více takových chlapů by to chtělo. Kdyby kandidoval, volila bych ho za prezidenta.  Měl by přirozený respekt, před nikým by se neklaněl, a hájil barvy České republiky jako nikdo jiný. O tom jsem přesvědčena. Tedy za mne a od srdce – velké ano.   

Jana Zwyrtek Hamplová na své fan page na Facebooku 24. ledna 2023

„V druhém kole dám hlas Andreji Babišovi. Hlas pro generála považuji za riziko velkého “neznáma”. Vstup generála do politiky motivovala před pár lety americká ambasáda. Velmi málo o generálovi vlastně víme – jen to, že si ho mnozí na hradě přejí… Možná víc, než on sám. A pak známe budovaný mediální obraz… Tedy známe velmi málo…. Generál Petr Pavel je nepochybně kandidátem blízkým vládě Petra Fialy, USA, NATO a Bruselu… a že by měl být prezidentem, to bylo zpočátku možná víc přání jiných.“

Celá její promluva k jejím příznivcům a tedy snaha o přitáhnutí několika desítek tisíc hlasů, níže

🏇 I o tohle se bude při hlasování o hlavu státu hrát. Nejde zdaleka jen o to, kdo nás bude jako hlava státu reprezentovat, ale o to, jací lidé v zákulisí dostanou větší podíl na moci než dosud.

Babiš má svoje lidi v médiích i institucích a dokáže páté kolona Ruska prolobovat slušnou základnu před nadcházejícími volbami do sněmovny.

V zájmu naší země ovšem je, aby právě tato uskupení, měla v tom kam naše politika i země geopoliticky směřuje, co nejmenší slovo.

Chcete víc Ruska v Česku, volte Babiše a v jeho zastoupení i celou škálu ruských kolaborantů v ČR.

Je to jednoduché. Černá, bílá.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh