Šašek a královna – očekávané rozuzlení.

Před několika dny je předseda strany PRO (ze všech výstupů lze učinit závěr, že v názvu chybí slovo Rusko) Jindřich Rajchl vytasil s tvrzením, že Česku zkolabuje jaderná energetika (a proto samozřejmě máme začít v\jednávat s Ruskem, jak jinak)

Pomiňme nyní detail, že si Rajchl popletl dukovanské bloky Jedna a Dva, nicméně na části komunikace si nyní můžeme názorně ukázat, jak ruští kolaboranti v ČR lžou, případně jak jsou hloupí, sebestřední a amatérští.

Rajchl se totiž rozhodl školit šéfku SÚJB Danu Drábovou s tím, že problematice nerozumí a vyzýval ji k odchodu z funkce s tím, že zmíněný blok nebude fungovat ještě půl roku.

Stalo se zhruba před deseti dny.

Ukázky z komunikace Jindřicha Rajchla s paní Drábovou

  1. Úderný Rajchův status: Konec jádra! Vzpamatujme se a poprosme Rusko! Otevřeme oči! Nás nezastaví!

2. Na Rajchlův shluk písmen reaguje Dana Drábová:

3. Jindřich Rajchl přichází z pozice skrytého génia Danu Drábovou vyplísnit za její neodbornost a nazývá ji ostudou jejich (asi ruského) národa

4. Reaguje opět Dana Drábová, k vláknu se začínají sbíhat ostatní uživatelé Facebooku a pan Rajchl vypína možnost přidat komentáře pro nefanoušky jeho stránky.

5. Pan Rajchl (předseda proruské strany PRO) peskuje paní Drábovou, s tím, že odstavený blok Dukovan nebude v provozu CELOU ZIMU a že by se to nestalo, kdybychom používali ruské komponenty.

6. Rajchl dále obviňuje Drábovou z toho, že „naprosto flagrantně o délce odstavení bloku lže a vyzývá ji proto k okamžité rezignaci

7. A závěr: Jindřich Rajchl: „Začínáte být směšná – samozřejmě, že to nepůjde minimálně těch šest měsíců. Místo vašich televizních výstupů si raději ověřte skutečnou situaci.“

… a za deset dní …

Článek je z pondělka a blok byl VČERA spuštěn.

A tak je to s ruskou pátou kolonou v Česku pokaždé.

Ze všeho nejvíc jsou totiž směšní.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh