Válka? Genocida.

Rusové, pro ně nečekaně, museli utéci z oblasti okolo Kyjiva, na severu Ukrajiny. Patrně i proto nestihli zahladit stopy po masovém vyvražďování ukrajinského obyvatelstva.

Celý tento příspěvek je +18 a mimochodem ukazuje i jak by to vypadalo tam, kde by Rusové Ukrajinu obsadili.

Vraždění, znásilňování (dokumentováno již několikrát), únosy, rabovaní, krádeže.

Naposledy jsem podobné obrázky z Evropy viděl v devadesátých letech z tehdejší Jugoslávie a před tím až v časech II. světové války.

Největší zločiny byly zatím objeveny ve městě Buča, východně od Kyjiva, kde bylo v masových hrobech nalezeno 280 zavražděných civilistů, další desítky jich jsou roztroušených v ulicích města.

Okupanty unesená starostka Motyžinu a její manžel byli nalezeni zavražděni.

Obrazová část, +18

Žitomir

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Buča & Motyžin

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek

🏇 Všechny tyto fotky musí sloužit jednak jako obžaloba Putinova režimu, jednak jako páka na politické elity, protože s válečnými zločinci se nejednává a neustupuju se jim.

A konečně taky všem, kteří se pouští do argumentačního boje s proruskou pátou kolonou v ČR, protože i když je nepřesvědčíte (ostatně, jak taky, jsou to často programoví vlastizrádci), tak vaši argumentaci těmito obrázky uvidí velké množství ostatních lidí v diskuzi.

Cílem totiž není obrátit kremlobota k demokracii, to se nepovede už z podstaty, ale názorově je izolovat od ostatních, na které se ruští kolaboranti snaží působit.

Je to naše věc a nikdo to za nás neudělá.

Díky.

Podpořte provoz této stránky

Tuto stránku jste zresuscitovali Vy, kteří přispíváte, abych mohl udržet v práci snížený úvazek a mohl vytvářet a sdílet její obsah. Visegradský jezdec není Karel Paták, ale jsme to my všichni.

Díky!

Pokud vás stránka Visegradský jezdec zaujala a rádi byste přispěli na její provoz, můžete ji podpořit prostřednictvím služby Donio.cz nebo na transparentní účet číslo 2301923262 / 2010.

Všem dárcům samozřejmě mnohokrát děkuji

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh