Poslední tango v Pekingu

Miloš Zeman se po několika týdnech vynořil z péče ošetřujícího týmu Totenkopf ve složení Mynář, Ovčáček, Nejedlý.

A stálo to za to.

Po dlouhé odmlce, kdy se ve svých oficiálních (ne)vystoupeních promlčel například výročím upálení Jana Palacha, následnými nejvýraznějšími protikomunistickými demonstracemi, známými pod názvem Palachův týden a třeba celým děním okolo tlaku Ruska na Ukrajinu, se připomněl, kým vlastně ve skutečnosti je.

Nikoli prezidentem České republiky, ale kolaborantem totalitních režimů, Ruska a Číny.

Jediné, co Miloš Zeman během svých dvou mandátů dělal, opravdu poctivě (tedy ještě kromě cíleného rozeštvávání společnosti), je co nejponíženější rektální alpinismus a snaha o zalíbení se mocipánům v Moskvě a Pekingu.

Toto vystoupení je bizarní i v tom, že člověk už takřka náležející předpeklí, si i v posledních zbytcích sil, najde v sobě tu energii (a je vidět, jak bojuje, aby děkovně -lísající řeč zvládl), jak zalichotit Číně a uškodit vlastní zemi.

Samozřejmě, že si tento „projev náklonnosti“ připnula na svůj profil čínská ambasáda v ČR. Ostatně ona byla jeho přímým adresátem.

Naštěstí, (v tomto případě naštěstí) oficiální politiku ČR nereprezentuje prezident, ale vláda v čele s premiérem a ministrem zahraničí.

A na tomto poli je pozice České republiky jasná a především od Zemanovy setrvalé poklony směrem k totalitě, ZCELA ODLIŠNÁ.

Nejnovější články

Autor

Karel Paták - Zdravotník s přesahem

Zajímá mě politika, proto ji sleduji a snažím se svoje postřehy a poznatky prostřednictvím textu předat dál, mezi další lidi. Mám totiž za to, že v době nástupu populismu a dezinformací, jako běžného politického nástroje, je dvojnásob nutné, aby každý, kdo dorazí k volební urně, vhodil svůj hlas na základě co nejširšího spektra informací a podle něj se potom rozhodoval. Mediálních výstupů je dnes přebytek a vytváří tak informační chaos, proto se snažím, aby můj web sloužil k jejich tříbení.

Můj příběh